BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Akü Bayisi

Akü Bayisi

 Akü Bayisi

Aküler, aracınızı çalıştırmak ve elektrikli ekipmana güç sağlamak için gereken akımı sağlar. Miram Otopratik araç servisimiz akü bayisi her türlü akü arızası ve değişimi için danışabileceğiniz bir oto servisidir.  

Akü bayisi Miram Otopratik Akü bayi bilgilerini, akü fiyatını, akü arıza giderme, değiştirme, akü şarjı hakkında bilgiyi alabileceğiniz  deneyimli teknik personellerle çalışmaktadır. 

Yetkili Akü Bayisi veya Akü Servisi Yetkili Servisi: Satın almış olduğunuz akülerin arıza bulma ve değiştirme hizmetlerini veren akü bayisi, Bayi satış noktası ve servis bilgilendirme için fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Tüm sorularınızın cevabı Miram Otopratik’te!

Akülerin Fiyatı: Akü Bayisi Miram Otopratik’ten bilgi alabilirsiniz. Akü Bayisi Yetkili Servisi olarak Yetkili satıcılardan satın aldığınız akülerin arızalarını bulma ve yeni aküyle değiştirme hizmetleri verilmektedir. 

Start-stop yani çalıştırma ve durdurma sistemine sahip bir araç veya daha fazla güç gerektiren gelişmiş donanıma sahip bir araç kullanıyor olsanız da, size en uygun aküyü bulmanıza yardımcı olacağız. 

Ağır vasıta endüstrisinde çok şey değişti: daha katı düzenleyici emisyon tandartları, araçlarda geçirilen daha fazla gece, daha fazla konfor ve klima / park ısıtması gibi artan sayıda ek elektrik tüketicisi. Son teknoloji araç aküleri ile her türlü değişikliğe hazır olacak ve toplam işletme maliyetlerinizi azaltacaksınız. 

Motorsiklet, kamyonlar, jetski'ler, ATV'ler ve UTV'ler, scooter'lar, elektrikli scooter'lar ve hatta çim biçme makineleri dahil olmak üzere çok çeşitli aküler stoğumuzda mevcuttur. Bu araçlar için bir çok akü seçeneceği bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın