BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Lastikçi

Lastikçi

 Lastikçi

Oto Lastik Dükkanı Oto lastik fiyatları, arazi ve arazi lastiği marka ve modelleri için jant, akü, oto lastiği, lastik fiyatları, yaz, kış ve sezon kampanyaları Kış lastiği, yaz lastiği ve kış lastiği seçenekleri Lastikçi Miram Otopratik’te!

Seçeneklerle en iyi Lastikçi: yaz lastiği, kış lastiği ve lastik fiyatları Sezonluk kampanyalar ve lastik markaları  Lastik ebatları, jant stilleri Lastik üreticileri için Miram Otopratik’te tüm araçların bir arada birden fazla ürün seçeneklerini görebilirsiniz. 

Lastiklerinizden birinin havası diğerinden daha fazla iniyorsa patlamış olabilir. Patlak olduğundan şüpheleniyorsanız, lastiği çıkarmalı ve yedek lastiği değiştirmelisiniz. Ancak Lokasyon olarak yakın iseniz hemen Miram Otopratik’e uğrayarak bu sorunu aşabilirsiniz.

Eğer Lastikçi Miram Otopratik’ten uzak iseniz; Patlak lastiğinizin tamiri için en yakın tamirciye gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Lastiklerinizden herhangi birinin tekrar patlaması ihtimaline karşı yedek lastiğiniz her zaman iyi durumda olmalıdır. Kısa mesafelerde bile patlak olduğundan şüphelendiğiniz bir lastikle yola çıkmamalısınız. 

Düz lastik; teknik bilgi, uzmanlık, ekipman, beceri ve malzeme gerektirir. Lastiği götürdüğünüz  tamirci, lastiğin tamir edilip edilemeyeceğini size söyleyecektir. Lastiğiniz tamir edilebilirse, tamir edebilirsiniz. Lastik Tamiri genelde lastik satın almaktan tasarruf etmenizi sağlayarak paradan tasarruf etmenizi sağlar. 

Lastiğiniz patlak yerine ve patlak boyutuna bağlı olarak farklı şekillerde onarılabilir. 

Portatif Lastik Tamiri: Bu teknikle lastiğin tekerlekten çıkarılmasına gerek kalmaz; Lastiğe sıkışan yabancı cisim lastikten çıkarılır. Matkap ucu, yabancı cismin açtığı boşluğa bir iğne ile sokulur. Bu kısım daha sonra çok güçlü bir yapıştırıcı ile kaplanır. Ucun dışı kullanışlı bir bıçakla kesilir. Bu, son derece basit arızalar için kullanımı kolay bir yöntemdir.

Lastikçi mi arıyorsunuz?

Tüm Türkiye'ye hizmet veren Otopratik şubeleri En yeni lastik modelleri, lastik bayileri ve lastik kampanyaları; Lastikleri karşılaştırmak ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kolay bir yoldur.


Oto Lastikçi tüm otomobil markaları için lastik ve jant modelleri 2021 kampanyalı lastik fiyatları ile Oto Lastikçi hizmetinizde! Satın almak veya değerlendirmek için bizi arayın. 

Otomobil lastiği fiyatları, mevsimlik lastik, kış lastiği, x ve suv, her arazi, her arazi, yaz ve kış lastiği markalarını en ucuz kampanya ile al ve sat. Lastik fiyatları, kampanya ve incelemeleri, uzman tavsiyeleri ve geniş bir lastik yelpazesi fiyat listeleri ile sizleri bekliyoruz. 
Lastik kampanyalarımızdan haberiniz yok mu? Lastik markalarına göz atabilir, aradığınız lastik modellerini indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

Müşteri tarafından tedarik edilen bir lastik olan çivi veya vida gibi nüfuz eden bir nesnenin veya bir valf veya janttan sızan havanın neden olduğu hasar ilk önce görsel olarak incelenecektir.  Lastiğe çivi veya vida takılmamışsa, lastik düzdür ve su banyosunda kontrol edilir. Hava kaçağı varsa lastik üzerinde işaretlenir. 

Günümüzde delinme için soğutma sistemi yapılmaktadır, bu durumda sökücü lastiği janttan ayırmak için kullanılır, lastikteki deliğin içi zımpara kağıdı ile janttan ayrılır. , güçlü bir yapıştırıcı kullanın. Uygulayın, biraz kuruduktan sonra tubeless bir yama ile yapıştırılır, üst kısım lamine edilir ve yapıştırma işlemi tamamlanır.
 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın