BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Oto Lastikçi

Oto Lastikçi

 Oto Lastikçi

Oto Lastikçi Tüm marka otomobiller için lastik ve jant modelleri 2021 kampanyalı lastik fiyatları ile  Oto Lastikçi de! Satın almak veya incelemek için bizi arayınız.    

Oto lastik fiyatları, 4 mevsim lastik, kış lastiği, 4x4 & suv, off road, arazi, yaz kış kullanabileceğiniz lastik markalarını en ucuz kampanyaları ile satın alınız. Oto lastik fiyatları, kampanya ve yorumları, geniş lastik çeşitleri arasından uzman tavsiyesi ve fiyat listesi için bekleriz.

Oto lastik kampanyalarını incelediniz mi? Araba lastiği markalarına göz atıp aradığınız oto lastik modellerini indirimli fiyatlarla  satın alabilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın