BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Bridgestone Lastikçi

Bridgestone Lastikçi

 Bridgestone Lastikçi

Lastik mağazası Bridgestone Lastikçi, lastik fiyatları, bulunabilirlik Bridgestone araç lastikleri uygun fiyat ve indirimlerle, burada Bridgestone lastiklerini ve insanların yorumlarını satın alabilirsiniz. Aradığınız Lastiği  Bridgestone 
Lastikçi’de en uygun fiyata aalabilrsiniz.

Bridgestone Lastikçi Oto Lastik Fiyatı: Bridgestone otomotiv lastikleri, dünyadaki en gelişmiş lastik teknolojisi ile üretilen lastiklerden biridir. NASA'nın geliştirdiği yüzeyleri durulama gibi ileri teknolojileri lastiklerine uygulayan Bridgestone, kullanım ve performans açısından kıyaslandığında, maliyetinden daha fazla performans sunuyor. Pürüzsüz yüzey teması, çift diş ve uzun karbon zincirleri gibi çeşitli teknolojilerle güçlendirilmiş Bridgestone araçların lastikleri, uzun ömürlü olmaları nedeniyle en çok aranan Lastikler arasında yer alıyor. 

Bridgestone Lastikçi 'de satışı yapılan lastiklerEn Teknoloji, yüksek performans, güvenlik ve dayanıklılık Bridgestone'daki mühendisler ve tasarımcılar için en önemli önceliklerdir. Ar-Ge süreci en ileri teknolojiyi en güvenli şekilde kullanmasına rağmen performans ve dayanıklılığın her zaman en üst seviyede olmasını sağlar. Sonuç, her bakımdan tatmin edici bir sürüş deneyimidir. 

Bridgestone Lastikçi stoğundaki lastikler Bridgestone'un takip eden Formula 1 ve FIA Formula 1 Dünya Şampiyonalarının tek lastik tedarikçisi olması, bu alandaki çalışmalarının kesin ve verimli olduğunun bir göstergesidir.  Şirket ürettiği her lastiği geliştirdiği teknolojilerle test ediyor ve bu testleri standart yollarda sürüşten çok daha zor koşullarda gerçekleştiriyor. Otomobiliniz için seçtiğiniz lastiğin elinize ulaşmadan ve maksimum puana ulaşmadan önce zorlu testlerden geçtiğinden emin olabilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın