BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Bristone Lastikçi

Bristone Lastikçi

 Bristone Lastikçi

Bristone Lastikçi  Bridgestone Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri Bridgestone lastikleri arıyorsanız, internetten araştırmaya sayfa sayfa bakmanıza gerek yok!

Bristone Lastikçi‘de Bridgestone Lastik Fiyatı en geniş en ucuz Bridgestone markasının model seçenekleri ile hizmetinizde!

TÜM ARAÇLAR, TÜM MARKALAR, EN UYGUN VE EN İYİ KIŞ LASTİKLERİ SATIŞ DEPARTMANI İLE İLGİLİ OLARAK LASTİK SATIŞ DEPARTMANI MEVCUTTUR. 

Bristone Lastikçi lastik denilince akla gelen tüm oto lastik markalarının birarada olduğu lastikçidir. Bridgestone Lastik markası 1968'de aldığı prestijli ödül olan Deming ve ardından gelen verimli ortaklıklar ile dünya çapında yayılmaya ve eleştirel beğeni toplamaya başladı. O zamandan beri teknoloji, kalite, performans ve güvenilirlikten taviz vermeyen şirket, sosyal sorumluluk projeleri ile güvenliğin önemini her zaman vurgulamıştır. 

Sürücü güvenliğine verdiği önemi yansıtmayı kendine misyon edilmesien firma, güven ve gururla var olmaya devam ediyor.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın