BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Jant

Jant

 Jant

Lastik ve Jant değiştiricilerle entegrasyon üzerinde çalışıyorlar. Bu grubu bu işe hevesli insanlara tasarım harikası yüksek teknolojiyle üretilmiş jantları şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Her gün tasarımı güncellenen yeni  jant modelleri ile aracınıza en uygun jantın hangisi olduğunu görsel olarak mağazamızda görebilirsiniz. 

Tekerlek kapakları genellikle sert plastikten yapılır. Farklı renklerde kolayca boyanabilir.  Bu oto aksesuarlardan biri olan  jant kapakları çeşitli renk, desen ve ebatlarda üretilmektedir. 

Tüm tekerlekler adına göre araç boyutuna göre. Marka alanında en iyi fiyat ve modelleri bulabileceğiniz lastikler, çelik jantlara göre daha hafif olduğu için aracın toplam ağırlığını azaltmaya, performansı artırmaya ve yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı oluyor.
 
Çelik jant setinde 5, veya 6 cıvata olabilir. Esas olarak beş adet çelik jant aslında piyasada "çelik jantlar" olarak adlandırılanlar "hafif alüminyum alaşımlı" jantlardır. Çünkü alüminyumun işlemesi çok daha kolaydır ve sıfır araçların başlagıç paketlerinde tercih edilen uygun fiyatlı modellerindendir.  Otomobilinizin altında mevcut olan siyah kapaklı demir jantlar ise çelik alaşımlıdır.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın