BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Jantlar

Jantlar

 Jantlar

Çelik jantlar bijon sayısı 5 - 4 ve 6 olabiliyor. Ağırlıklı olarak beş bijon yeri bulunan jantlar öne çıkıyor. İkinci dikkat edilmesi gereken husus ise jant çapı oluyor.    
Çelik jant, Replica jant, oto jant fiyatları 
Araca Göre Ölçüye Göre İsme Göre Tüm Jantlar. ARAÇ. Otomobil 4X4 Hafif Ticari. ... MOTOR. Seçiniz. Jant Çapı (opsiyonel).
Jant modelleri arasından 14" 16" 17" gibi tüm ebatlardaki aracınıza uygun olan çelik jantlardan birini inceleyip çelik jant olarak adlandırılan, alüminyum alaşımlı jantlar, aracınızı görsel olarak öne çıkarmak için harika bir yoldur.
Satılık Oto Jant Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.
Zaman zaman zift, balata tozu veya yağ gibi lekesi zor çıkan maddeler de jantları ve lastikleri kirletebilir. Jant ve lastik nasıl temizlenir püf noktaları
Peki yol yaptıkça, zaman geçtikçe kirlenen araba jant pası nasıl temizlenir? Bu noktada araba jant pasını temizlemek için yapabileceğiniz en makul şey bir ustaya danışmaktır.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın