BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Çelik Jant

Çelik Jant

 Çelik Jant

Çelik Jant Aslında piyasada 'çelik jant' ismi ile adlandırılan jantlar 'hafif aliminyum alaşımlı' jantlardır. Çünkü aliminyumu işlemesi çok daha kolaydır ve modellendirlebilir. Aracınızın altında bulunan siyah kapaklı demir jantlarsa çelik alaşımlıdır.

 

  Çelik Jant Aracınızın demir veya aliminyum jantlarında ufak eğikler var ise bunları servisimizde de bulunan preslerde düzelttirebilirsiniz. Ancak sert darbeler ile ağır hasar görmüş, merkezden kayma yapmış jantları düzelttrimek çok iyi neticeler vermediği için tavsiye edilmez.

Maalesef dış etkenlerden oluşan hasarlarda jantt ve lastik üreticileri herhangi bir garanti geri ödemesi gerçekleştirmemektedirler.Aynı zamanda kimyasalların etkilediği jantların boyasından dolayıda ithalatçılar geri ödeme yapmamaktadır.

 Öncelikle bu tip bir sorunla karşılaşan müşterilerimize ister serviste isterse olay yerinde fotoğraflama yaparak, yada bölge karakolunda zabıt tuturarak hasarın masrafları ile ilgili , olayın geçtiği belediye ye veya sigorta şirketine baş vurasını tavsiye ederiz. Daha sonra bu kırık ya da çatlak jantın tamiri tavsiye edilmediği gibi bunun yerine yeni jant ve lastiğinizi faturalandırarak yerel yönetim bazında haklarınızı aramanızı tavsiye ederiz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın