BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Otopratik

Otopratik

 Otopratik

Otopratik, bakım, onarım ve lastik gibi çeşitli hizmetleri tek çatı altında sunarak binek ve hafif ticari araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor.  Otomotiv Servis Fiyat Listesi, Balans, Debriyaj, Zamanlama Değişikliği ve Diğer Değişiklikler için sizi Miram Otopratik’e bekliyoruz. 

Servis randevusu oluşturulurken bilgilerinizi Otopratik web sitesine girdiğinizde Servis randevu talebiniz başarıyla oluşturuldu! Şeklinde onay alırsınız. Çok kısa sürede Otopratik hizmet noktalarını tercih eden büyük bir müşteri portföyümüz mevcuttur. 

Araç bakımı: Rutin bakım yağları ve sıvıları Dizel araç bakımı Lastikler / Jantlar: Sökme / Montaj / Denge ( adet - Binek lastiklerinin Sökülmesi / Takılması Alanında uzman bir ekipten yardım almak çok önemlidir. Deneyimli personel bu konuda gerekli eğitimleri almışsınızdır. Firmanın verdiği destek ile aracınızın bakımını yapabilir, gerekli testleri yaptırabilir, onarım ve yedek parça konusunda destek alabilirsiniz. Otopratik'in otomotiv servis uzmanlığına güvenebilirsiniz. 

Oto yedek parça, bakım ve arıza sorunlarına Sabancı garantisi ile sistematik çözümler sunan Otopratik, ülke geneline yayılmış servis ağına kolayca ulaşabileceğiniz yerdir. 

Araç Servis Fiyatları: Bu konuda ihtiyacınız olan hizmete göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fabrika fiyatları ve gerekli malzemeler değişebilir. Daha fazla fiyat bilgisi için web sitesindeki araç hizmetleri fiyat listesini inceleyebilirsiniz. 

 Araç bakımı, rutin bakım ve araç muayenesi için Miram Otopratik servis randevusu alabilirsiniz. Dilerseniz randevu al butonuna tıklayarak müsaitlik durumunuza göre randevu alabilirsiniz. 

Standart servis, Türkiye genelindeki tüm Otopratik mağazalarında mevcuttur. Tüm mağazaların hizmet altyapısı, tüm ürün grupları için yeterli stok ve müşteriler için fırsatlar mevcuttur. İhtiyacınız olan araç bakım ve onarım işlemleri için servis ücreti için online fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın