BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Oto Tamirci

Oto Tamirci

 Oto Tamirci

Otomobilimizi oto tamire götürdüğümüzde, Oto Tamirci için dikkat etmemiz gereken birkaç husus vardır, yani maliyeti ve işinin ehli ustalar tarafından yapılması gerekir. 

Ayrıca şu  kriterler de dikkate alınmalıdır; Oto Tamirci personelinin niteliklerinin yanı sıra kullandıkları malzemelerin kalitesi de büyük önem taşıyor, araçlarımızı test etmemiz gereken bir durumda, işçinin beceri ve kalitesi olup olmadığI, aracımıza kuracağımız bilgisayar sisteminin orijinal olmaması hatalı teşhislere, hatalı onarımlara yol açabilir ve olumsuz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Oto tamirindeki birincil rolleri, sorunu doğru ve hızlı bir şekilde teşhis etmektir. Genellikle işe başlamadan önce veya her bir parçayı inceleme için ayırdıktan sonra müşteriye teklif vermek zorunda kalırlar. Görevleri, belirli bir parçayı onarmayı, bir veya daha fazla parçayı bir montaj olarak değiştirmeyi içerebilir. Temel araç bakımı, modern sanayileşmiş ülkelerde bir Oto Tamircinin önemli bir işidir. 

Aracınızı hangi tamirciye götürdüğünü belirledikten sonra, tamiri yapan kişiye hangi bilgileri verdiğimize çok dikkat etmemiz gerekiyor. Bir oto tamircisi, belirli bir alanda birçok farklı otomobil markasına veya belirli bir otomobil markasına sahip bir tamircidir. Oto tamircileri, oto tamir atölyeleri, otomobil bayileri ve otomobil parçaları mağazaları çalışanları olabilir, ayrıca serbest meslek sahibi olabilirler.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın