BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Oto Tamir

Oto Tamir

 Oto Tamir

Oto Tamir arabalarımızdaki en küçük problemlerden oto tamirhanelerindeki ciddi problemlere kadar her türlü sorunu çözebiliriz. Nihai hedefimiz servisi ile sizlerin memnuniyetidir. Rutin bakımdan, muayene servisine, muayene öncesi muayeneye, aracın tamirinden araç değerlendirmesine kadar eğitimli araç bakım danışmanlarımız ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır. 

Aracımız belirli mesafelerden sonra kapsamlı periyodik bakıma ihtiyaç duyar, yanlış araç bakımı araç için daha büyük sorunlara neden olabilir ve araç sahibinin güvenliğini etkileyebilir. Oto Tamir için tamirci arama yoluna gitmeden önce, sorunlarınızı bildirin ve size kısa sürede kişiselleştirilmiş çözümler sunalım. 

Aracınızın bakım ve temizliğinin yanı sıra yetkili servis veya ziyaret ettiğiniz diğer otomotiv servisleri tarafından kullanılan makine, ekipman ve malzemeleri onarın; Gerekli şeyler yapılır. Aracınızda değiştirilmek üzere olan tüm gerekli parçalar yetkili servisler tarafından değiştirilmelidir. Bu parçaları kendiniz değiştirmeye çalıştığınız durumlar, gelecekte sizi istenmeyen hasarlara maruz bırakabilir. 

Aracınızda arıza tespit edilip gerekli parçalar temin edildikten sonra arıza giderildikten ve arızalı parçaların doğru çalıştığından emin olduktan sonra gerekli tüm kontroller yapılacaktır. 

Aracınızdaki bileşenler zamanla arızalanabilir. Bu nedenle davlumbaz ve diğer otomobil parçalarının periyodik olarak kontrol edilmesi ve hasar beklemeden değiştirilmesi gerekir. Oto Tamir ile öngörülemeyen problemlerde araç ekipmanlarında gerekli arızalar kontrol edilir ve bakımları yapılır.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın