BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Araba Tamircisi

Araba Tamircisi

 Araba Tamircisi

Araba Tamircisi ve oto tamir kategorilerinde her marka otomobil için oto tamirci hizmeti alabilirsiniz. Oto Makanik gibi internet aramalarında Hyundai Servis, Çeki Kancası Kurulumu, Oto Tamir, Oto Servis, Oto Tamirci, Oto Servis terimleri ana ifadelerdir. 

Araba Tamircisi hangi ekipmanı kullanıyor? Oto tamircileri tarafından kullanılan alet, ekipman ve ekipmanlarla bir aracı onarmak, beceri ve elbette uzmanlık gerektirir. 

Ücretsiz araç muayenesi: Miram Otopratik'e servise gelen tüm araçlar ücretsiz muayene edilir ve şoför güvenle servisten ayrılır. 

Lastik tamiri: Lastiklerinizin bakımı için Miram Otopratik'in uzman ekibine güvenin. 

Yağ Değişimi: Motorunuzu korumak için Otopratik uzmanlarının tavsiyelerini dinleyin. 

Ön Cam Silecek Değişimi: Araba Ön Camları Görüşünüzü İyileştirin! Klima : Klima ve araç bakımı hakkında bilmeniz gereken her şey Miram Otopratik'in aksine hizmetinizde. 

Lastiğin sökülmesi ve takılması: Lastiklerinizin bakımı için Miram  Otopratik uzman teknisyenlerimize güvenin. 

Rot/Balans: Lastiklerinizin bakımı için Miram Otopratik'in son teknoloji servis ekipmanı, güvenli bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak! 

Fren sistemi: Miratm Otopratik fren servisi konusunda uzmanlarımıza güvenin. Bir oto tamircisi, çeşitli otomobil markaları veya belirli bir otomobil markası ile belirli bir alanda bir tamircidir. Oto tamircisi bir üretici değildir.

Oto Tamircisi her türlü otomotiv ekipmanlarının bakım, ayar ve onarım işlerini yapabilen bir uzmandır. Tamirci ayrıca ön düzen, frenler, direksiyon ve ışıklı gösterge ışıklarının onarım, bakım ve arızalarından da sorumludur. 

Araba Tamircisi,  en yakın oto tamir numaraları,   araba tamircisi nerede,  araba tamirci listesi, iletişim bilgileri, telefon numarası, konum, haritalar, yorumlar ve uydu görüntüsü


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın