BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Mercedes Özel Servis

Mercedes Özel Servis

 Mercedes Özel Servis

Mercedes Özel Servis olarak Mercedes marka otomobiller CLA, GLB, E Serisi, S Serisi, C Serisi ile 180, c 200 d, 250 cdi, 350 CDI vb. Modeller başta olmak üzere tüm Mercedes modelleri için hizmet vermekteyiz. 


Bölgenizdeki Mercedes-Benz özel servisi: Marketlerimiz Mercedes standartlarına uygundur. Ayrıcalıklı Hizmetimiz Mercedes, hizmet kalitesi anlayışıyla hizmet vermektedir. 


Mercedes Özel Servisi, Mercedes marka ikinci el araçların onarımı için müşteri desteği sağlar: Bu, MercedesBenz'in özel hizmetlerinden biridir ve Mercedes marka araçlara hizmet verir. 

Mecedes Özel Servisimize aracınızla geldiğinizde bilgili servis danışmanımız ile araç ihtiyaçlarınız ve ek gereksinimleriniz belirlenecektir. Mercedes Özel Servis danışmanlarımızın insiyatifinde aracınız için gerekli formaliteler, tahmini bütçe ve tahmini teslim süresi sizin için belirlenecek ve çözüme kavuşturulacaktır. 

Mercedes'nizin onarımı sırasında ortaya çıkabilecek ek işlemler hakkında bilgilendirileceksiniz ve onayınız istenecektir. 

Mercedes Özel Servis olarak Mercedes-Benz marka tüm araçlara hizmet vermekteyiz.

Mercedes Özel Servis işlemleri sırasında aracınıza uygulanan tüm işlemler üretici standartlarına uygun olup, bunlar üretici tarafından yıllık olarak düzenli olarak kontrol edilmektedir. 

Mercedes Özel Servis'te tamamlanan aracınız, kalite kontrolleri ve yol testleri sonrasında kusursuz bir şekilde size teslim edilecektir. Size en yakın Mercedes özel servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın