BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Peugeot Özel Servis

Peugeot Özel Servis

 Peugeot Özel Servis

Peugeot Özel Servis Peugeot marka aracınızı firmamız bünyesinde muayene  edebilir, gönül rahatlığı ile aracınızı bakıma aldırabilirsiniz.. Mekanik, kaporta, boyama, elektronik kontrol, kayıtlı arızalar, ön ve arka hizalama kontrolü vb. konularda müşterilerimiz için. araçla ilgili. sağlanan bilgiler. Kullanılmış bir araba satın almadan önce, arabayı kontrol etmelisiniz. Peugeot Özel servis her zaman yanınızda. 

Peugeot Özel Servis  bölgedeki servisimizde uzun yılların tecrübesi ve modern donanıma sahip Peugeot aile arabaları için hızlı teslimat ve ekonomik fiyatlar ile kaliteli ve güvenilir bir servis olma yolundayız. Peugeot marka Aracınızdaki arızalar mevcut test cihazları ile tespit edilir. Aracınız garantili servisimizde tamir edilir. Takılan parçaların adaptasyonu tamamen aracınız için planlanmıştır. Mekanik ve elektriksel onarımlar servis içi garantimiz kapsamında yapılmaktadır. Klima gaz dolumu ve klima tamiri. Dizel motorlu araçlarda bilgisayar partikül temizleme işlemi yapılmaktadır. 

Peugeot Özel Servis yeni nesil dizel araçların partikül filtrelerinin ve egzoz sisteminin temizlik hizmetlerinde kullanılan, çevreye ve insan sağlığına daha az zarar vermesi amaçlanan bir parçadır. Partikül filtresi, havanın motor egzozundan çıktığı ilk yerdir. Dışarıdan tipik bir susturucu gibi görünüyor ama içinde küçük delikler var. Partikül filtresi değişim, bakım ve onarımı için bizi aramanız yeterli.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın