BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Özel Toyota servisi

Özel Toyota servisi

 Özel Toyota servisi

Özel Toyota Servisi farkıyla hizmet verdiğimiz araç modelleri: Camry, Corolla, Avensis, Auris, Yaris, Verso, Prius, CHR, RAV , Land Cruiser, Land Cruiser Prado, Hilux ‘tür. Toyota marka tüm binek ve ticari araçlar, rutin araç bakımı, bilgisayar teşhisi, genel araç bakımı, araç bakım enjektörleri, karoser- It sizin için boyama, boyasız eziklerin giderilmesi, mekanik arızaların giderilmesi, arıza ve elektronik onarım, orijinal yedek parça tedariği ihtiyacı için uzman ekibi ile genel otomotiv hizmetleri sunmaktadır. 

Özel Toyota Servisi Bilgisayar Arıza Tespiti: Aracınızı çalıştırmak için gücü açtığınızda aracınızda bazı sorunlar görebilirsiniz; Bilgisayarlı arıza tespit cihazlarımız ile arabanızı elektronik beyin kontrol cihazına bağlayarak arabanızdaki tüm arızaları bulma işlemidir. Profesyonel bilgisayarlı arıza bulucumuz ile otomatik arıza tespiti sırasında, aracınızla ilgili birçok arıza kodu ve açıklaması karşınıza çıkacaktır.

Toyota Elektronik aksamlar, mekanik aksamlar, genel araç sistemleri ve ayrıca ateşleme, yakıt sistemi, emisyonlar gibi bileşenlerle ilgili beyninizden gelen tüm verileri ortaya çıkaran arıza tespit cihazı. 

Toyota Özel Servisi: Rutin Toyota Bakımı Aracınızın rutin bakımı, araç broşürünüzde belirtilen kilometre süresi dolmadan yılda bir kez yapılmalıdır. Araçlarımızın uzun süreli, yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve tasarruf ile çalışabilmesi için düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Düzenli bakım yaptırmazsanız aracınız yolda bırakılabilir ve size çok pahalıya mal olabilir.

Toyota özel servisinde aracınızın rutin bakımı sırasında yapılması gereken bakım ve kontroller;

 Toyota Motor Yağı: Araç motorunu çalıştırırken sürtünmeyi azaltır, temas eden parçalar arasında bir yağ filmi oluşturur ve sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı ve sıcaklığı azaltır. Motorun sıkıştırma kuvvetinin düşmesini engeller. Motoru temiz tutar. 

Toyota motor su soğutma sistemi: Motor soğutma sıvısı bittiğinde veya azaldığında, aşırı ısınma nedeniyle motor parçalarına zarar verir, soğutma sıvısı periyodik olarak değiştirilmez, korozyona, çürümeye, tıkanmaya ve aracınızda hasara neden olur. Bu nedenle motor soğutma suyunu değiştirmeyi unutmayınız. 

Toyota Yakıt Filtresi: Kirli bir yakıt filtresi motorun sürekli sıkışmasına ve durmasına neden olur. 

Toyota Hava Filtresi: Kirli bir hava filtresi motorda güç kaybeder ve yakıt tüketimini artırır. 

Toyota triger kayışı veya zinciri: Bu, egzoz ve emme valflerini hareket ettirmek için tasarlanmış krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan bir mekanizmadır. Bu kayış kırılması motorda farklı seslere neden olabilir ve motorumuza zarar verebilir.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın