BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Honda Özel Servis

Honda Özel Servis

 Honda Özel Servis

Honda Özel Servis Son teknoloji ekipmanlara sahip profesyonel kadro ile hizmetinizde. Honda Özel Servis Firmamızın personeli Honda servisi konusunda uzmanlaşmıştır. Özel honda servisi ile aracınızın bakım ve onarımı yazılı garanti ile yapılır. 

Honda yetkili servislerinin adres, telefon ve konum bilgilerine harita üzerinden anında ulaşın. Honda Özel Servis için artık araştırma yapmanıza gerek yok! Miram Otopratik hizmetinizde.

Teknik personellerimiz Honda'nın özel servis süreci programı hakkında sizi bilgilendirecektir. Honda Özel Servislerinde, Honda markalarında eğitim almış özel araç, gereç ve personel, kalifiye teknisyenler ile HONDA marka araçların düzenli bakım ve onarımlarını en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda  gerçekleştirmekteyiz.

Miram Otopratik  Honda Özel Servisidir; Honda marka tüm model otomobillerin bakım, onarım, onarım ve boyanmasının yanı sıra,  bakım onarıma getirdiğiniz Honda marka otomobiller için ücretsiz muayene hizmeti de veriyoruz. 

 Honda'nizin debriyaj arızası, enjektör arızası, partikül filtresi temizliği gibi kronik sorunları ve tüm bakım ve onarımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Honda Marka araçlara verdiğimiz diğer Özel hizmetler; 
Honda araç bakım servisi 
Honda ağır vasıta bakım servisi 
Otomatik şanzıman bakım servisi 
Honda periyodik bakım 
Honda araçları yedek parça temini 

Sağlam, kaliteli ve güvenilir bir çalışma ile yolumuza devam ediyoruz. Aracınızın sizi yolda bırakarak rahatsız etmesini istemiyorsanız Honda Özel Servis’e bekliyoruz. 

Honda  Özel Servis’te Rutin Bakım, Otomotiv ve Mekanik Motor Tamiri, Bilgisayar Arıza Tespiti, elektronik Arıza Onarımı, Ücretsiz Muayene, Garantili Honda Özel Servis hizmetleri verilmektedir. 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın