BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Hyundai Özel Servis

Hyundai Özel Servis

 Hyundai Özel Servis

Hyundai Özel Servis Hyundai araçların onarım, bakım ve diğer hizmetlerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Hyundai uzman servisi olarak Hyundai marka otomobillerin i10, i20, Kona, Tucson, Accent, i30 modelleri başta olmak üzere tüm Hyundai modelleri için hizmet vermekteyiz. 

Rutin bakım, Otomotiv motor ve mekanik tamiri, Bilgisayar teşhisi, Elektrik ve elektronik arıza tamiri, Ücretsiz muayene hizmeti vermekteyiz. 

Hyundai Özel Servis Hyundai garantili özel hizmetler Hyundai Özel Servis burada! Tamir ve bakım paketleri, servis ve fiyat kampanyaları, yol yardımı, servis randevuları için en yakın Hyundai Özel Servis için Miram Otopratik! 

Hyundai Özel Servis Tüm Hyundai modelleri için özel servis, yedek parça, arıza servisi ve yol yardımı gibi tüm hizmetleri sunmaktadır. Hyundai i30 SW. Hyundai Santa Fe Suv model araçlar için de hizmet vermekteyiz.

Miram Otopratik, kurulduğu günden bu yana Hyundai marka aracınızla ilgili tüm işlemlerde hizmet verecek profesyonel bir kadroya sahiptir! 

Hyundai Özel Servis Hyundai aracının rutin bakım, onarım, arıza teşhis, parça, elektrik, kaporta ve boya hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 

Başlıca hizmetlerimiz: Fren servisi, mekanik çalıştırma, ön vites tamiri, otomatik şanzıman tamiri, şanzıman tamiri, rutin bakım, motor tamiri Miram Otopratik’te.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın