BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Oto Arıza Giderme

Oto Arıza Giderme

 Oto Arıza Giderme

Oto Arıza Giderme Otomotiv Arızası Piyasada onlarca marka ve yüzlerce model var. Her aracın kendine has özellikleri olduğu için kendi araç sorunları da vardır. 

Oto Arıza Giderme araç arızaları, mekanik arızalar, elektrikli aksamların arızalanması gibi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. aracınızda karşılaştığınız 

Örneğin, aracınızın mazot pompası sorunlarını nasıl gidereceğinizi, distribütör sorunlarını nasıl anlayacağınızı veya onlarca farklı araçta karşılaşacağınız kronik sorunlardan ve benzeri risklerden gaz kelebeği sorunlarını nasıl bulacağınızı bu konuda öğrenebilirsiniz. 

Oto Arıza Giderme OBD cihazı olarak da bilinen Araç Teşhis Cihazı, otomotiv arıza giderme için kullanılan, aracın OBD soketi üzerinden elektronik kontrol ünitesine bağlanarak araç sahibine veya araç üzerindeki tamirciye bilgi veren bir sistemdir. 

Tanılama cihazı, hata bilgilerine ek olarak bazı sistemlerin durumu hakkında bilgi sağlayabilir. Yerleşik bilgisayar modelinin 1980'lerdeki versiyonundan bu yana geliştirilmiş ve bilgi kapasitesi önemli ölçüde artmıştır. 

OBD'nin eski versiyonu sadece basit bir hata ışığı yakarak detaylı bilgi vermiyordu. Öte yandan, modern OBD2'de, ayrıntılı bilgi ve oluşan hataların kesin olarak tanımlanmasına izin veren gerçek zamanlı bir bilgi akışı olabilir. Ayrıca oluşan hataları da hafızasına kaydedip saklayabilir.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın