BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Yuasa Akü

Yuasa Akü

 Yuasa Akü

Yuassa Akü NP, NPL, SWL, EN, SW ve NPW modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yuasa pil; Kalitesi ile beğeni topluyor ve yaygın olarak kullanılıyor. 

Yuassa Akü modelleri 5 yıl, 10 yıl ve 10 yıl kullanım ömrü, 2 yıl ve 3 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Yuasa pil modelleri, VRLA pillerinin mükemmelliği ve standardizasyonu ile ayırt edilir. 

Yuasa Akü Kullanım alanları: Tekne, Mobil Araçlar, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Telekomünikasyon Sistemleri, Tekerlekli Sandalyeler, Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Bilgisayarlar ve Bilgisayar Destekli Otomasyon Sistemleri, 
Bilgisayar Destekli Paketleme/Üretim Tezgahı ( otomotiv, metalurji, tekstil vb.) 

Her pilin kullanılan voltajı (12 V), kapasiteyi ve amperi gösteren bir numarası vardır.  Temel olarak performans ölçümünde iki yöntem kullanılır; nominal güç ve yedek güç. Nominal kapasite, genellikle Avrupa ülkelerinde uygulanan, tam şarjlı bir pilin beyan edilen kapasitesinin boşalması nedeniyle terminaller arasındaki voltajın 10.5'e düşmesi için gereken süre olarak tanımlanır ve bu değer, piller için 20 saatten az olamaz. 60 Ah nominal kapasiteli akümülatör. 

Yuassa Akü ayrılmış kapasite, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın olarak uygulanan tam şarjlı bir akümülatörün, terminal voltajı 25 A sabit akımla 10,5 V'a düşene kadar deşarj edilmesi için geçen süredir. 

Bunlar, nominal bir değerle 95 RC (Güç Rezervi) olarak adlandırılır 60 değeri. Ah deşarj süresi 95 dakika.  Amper sayıları standardın soğuk çalıştırma test yöntemine göre değeri temsil ettiğinden, değerin yanında uygun standart listelenir (örneğin EN, IEC, SA, DIN).


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın