BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Chevrolet Özel Servisi

Chevrolet Özel Servisi

 Chevrolet Özel Servisi

Chevrolet Özel Servisi, elektromekanik bakım ve onarım, orijinal bilgisayar programlama ile arıza tespiti, servis ve kalite bir arada. Chevrolet marka aracınızı yüksek onarım maliyetlerinden korumak için özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde Dizel veya LPG'li aracınızın yıllık veya 10.000 km'de bakımını yaptırmanız tavsiye edilir. 


Mekanik Servis Chevrolet Özel Servisi garantili servisi (verimli araç servisi) (motor bakımı, fren bakımı, ön tekerlek, şanzıman, diferansiyel, diferansiyel, vesaire.). 

Her geçen gün kendini geliştiren Chevrolet Özel Servisi teknik bilgili mekaniker ekibi ile sizlere her zaman kusursuz hizmet sunmayı misyon edinmiştir. Elektronik Servis aracınızda herhangi bir elektronik sorun varsa veya uyarı ışığı yanıyorsa sorunu hızlı bir şekilde tespit edip profesyonel bir şekilde çözmenize yardımcı oluyoruz. 

Yedek Parçalar: Chevrolet'in Etkin Araç Servisi, müşterilerine uzman ekibiyle orijinal yedek parça tedarik etmek için birçok fırsat sunuyor. Stokta olmayan özel parçalar, çözüm ortakları tarafından hızlı bir şekilde tedarik edilmektedir.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın