BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Citroen Özel Servisi

Citroen Özel Servisi

 Citroen Özel Servisi

Citroen Özel Servisi Citroën araçlarının bakımını düzenli olarak yapan ve her türlü arızayı onaran onaylı bir servistir. İşletmelerde kullanılan araçların kilometrelerce yol kat etmesi gerekiyor. Mobil ekip, birçok farklı bölgeye hizmet verebilmek için uzun mesafeler kat etmek ve böylece kısa sürede bir bakım standardına ulaşmak zorundadır. Şirket araçlarının bakımları bu bağlamda çok önemli bir süreç çünkü bu araçlar sürekli yollarda, her türlü bakım ve kontrolleri gerektiriyor. Bu nedenle firmaların kullandığı arabalar düzenli olarak bu servislere bırakılmakta ve her türlü kontrolleri yapılmaktadır. 

Citroen Özel Servisi modern, üst düzey bilgisayarlar kullanarak ayrıntılı araç muayeneleri gerçekleştirir. Herhangi bir sorun ve hareket etmelerine engel bir durum olmadığından emin olana kadar detaylı muayene ve bakım yaparak operasyonlarını gerçekleştirirler. Tam bir gönül rahatlığı ile. Firmaların araçlarını zamanında firma oto servislerine teslim etmeleri ve muayene ettirmeleri çok önemlidir. Bakımlı arabalar, ortaya çıkabilecek sorunları önlemek için bir tık öndedir. 

Citroen Özel Servisi hem otomatik şanzımanın rutin bakımı hem de tüm onarım ve servisler; Bu, otomatik şanzımanlar ve en ileri teknoloji konusunda uzman bir ekip eşliğinde, gönül rahatlığıyla yapılır. 

Müşterilerin araçları randevulu veya randevusuz olarak en son teknolojik sistem ve ekipmanların kullanıldığı servisimize kabul edilmektedir. Citroen Özel Servisi, gerektiğinde teslim edilen gelişmiş envanter kontrol sistemlerine sahip profesyonel personel tarafından yedek parça envanteri ile aracınızın otomatik şanzıman için ihtiyaç duyduğu tüm parça ve aksesuarların kaydını tutar.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın