BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Dacia Özel Servisi

Dacia Özel Servisi

 Dacia Özel Servisi

Dacia Özel Servisi  Dacia'nın uzmanlaşmış bir departmanı olarak teknolojinin gelişimini yakından takip ediyor ve en kısa sürede en iyi hizmeti veriyoruz. Aracınız Miram Otopratik’e gelir gelmez, araca fiili müdahale olmaksızın arıza teşhis bağlantısı, veri doğrulama ve arıza tespiti ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanacağız. . Bu sayede gereksiz ve zaman alan parça değişimlerinin önüne geçerek hizmetimizin verimliliğini ve tasarrufunu artırıyoruz. 

Dacia Özel Servisi, yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtreleri, fren sistemleri, emisyon kontrolü, lastik ve klima bakımları, mekanik ve motor servisleri, en iyi cila, orijinal veya muadili yedek parçalar, aracınızın tüm bakım ve onarımlarını sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerimizi, çözümlerimizi titizlikle ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. 

Rutin Bakım: Her 10.000 km'de bir diferansiyel motor diferansiyeli ile yapılan bakım ve 33 kontrol noktası içerir. Otomobilinizin uzun ömürlü olması için doğru bakım aralıklarına uyulmalıdır. Motor modeline bağlı olarak her 10.000 km'de bir dizi muayene ve bakım çalışması yapılmalıdır. Ancak bu rutin bakım aracınızın tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılamamaktadır. Arıza, rutin bakım anlamına gelmez. 

Motor modeline bağlı olarak, her 10.000 km'de bir ara yağ değişimi ve her 10.000 km'de bir rutin bakım önerilir. Bakımdan sonra, bakım ziyaretleri arasında periyodik yağ değişimi, lastik basıncının kontrol edilmesi gibi normal kontrol işlemlerinin yapılması gerekir. Her serviste standart yağ ve filtre değişimine ek olarak, komponentler tarafından kontrol edilen başka bir parçanın değiştirilmesi veya onarılması gerekiyorsa müşteriye bildirilmeli ve onayı ile değişiklik yapılmalıdır. 

Servis Öncesi Araç Muayenesi: Kendi güvenliğiniz, ailenizin ve diğer kişilerin güvenliği için aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Citroen Özel Servisi muayene öncesi aracınızı kontrol ederek sizi bilgilendirir. Dacia marka araçlarınızın arızalarını servisimizde tamir edebilir, bilmediğiniz arızaları doldurarak güvenle araç muayene merkezinden randevu alabilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın