BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Fiat Özel Servisi

Fiat Özel Servisi

 Fiat Özel Servisi

Fiat Özel Servisi ile Fiat marka araçların bakım, onarım, onarım, elektronik arıza tespit ve arıza çözümleri de yine servislerimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, akü, lastik, aksesuar (yan sıkıştırma, bagaj tavanı vb.), boya koruma vb. yedek parça. Servisimizin temel misyonu, Ekipman ve Orijinal Ekipmanımız ile sorunsuz bir şekilde aracı hemen temin etmektir. Uzmanlığımız ve çeyrek asırlık hizmet tecrübemiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişiyoruz. 

Fiat Özel Servisi Oto Tamiriyle Aracınız uzman ekibimiz tarafından incelenir ve size teslim edilir. Aracınız güvende olacak ve kusursuz hizmet bilgisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan son teknoloji araç ve ekipmanlarla müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

Fiat Özel Servisi çevrim bakımı / Kilometre bakımı, Uzun mesafe bakım, Yoğun bakım, Fren bakımı: Ön fren balatalarının değiştirilmesi, Arka fren balatalarının değiştirilmesi, Fren balatalarının değiştirilmesi, Fren diskinin değiştirilmesi, Fren Kampanasının Değiştirilmesi, Zamanlayıcının Değiştirilmesi, Triger Kayışı Değişimi, Debriyaj Değişimi: Debriyaj Plakası Değişimi 

Fiat Özel Servisi Oto Kaporta hizmetleri aracınızdaki her türlü boya hasarları, ton farkı olmaksızın tüm mat ve metalik boya renkleri ile fırınlı boya fırını ile tamir edilmektedir. Parçacıkların boya ile etkileşime girmediğinden emin olun, havadaki nemi en düşük seviyeye indirerek boyama işleminin kalitesini artırın.
 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın