BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Nissan Özel Servisi

Nissan Özel Servisi

 Nissan Özel Servisi

Nissan Özel Servisi hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Nissan Özel Servisi ekibi ve mesleği ile sizlere sunduğu hizmet kalitesi ile müşteri güvenini oluşturmuştur. 

Nissan Özel Servisi  her geçen gün kendini geliştirerek, aracınızın teknik bilgisine sahip teknikerleri ile her zaman kusursuz bir hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir. Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan son teknoloji makine parkuru ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Nissan Özel Servisi'ne gelen araçlar, son teknoloji orijinal test ekipmanları ile kontrol edilmekte ve kaliteli ekipmanlarla en iyi bakım ve onarımlarla müşterilere teslim edilmektedir. 

Nissan araç Yağ Değişimi: Motor yağı, aracınızın bileşenlerini yağlar ve böylece bir kalkan olarak koruyucu bir etki sağlar. Nissan 
Motor Bakımı: Arıza giderme işleminden sonra doğru motor ayarları aracınızın performansını en üst düzeye çıkaracaktır. 

Nissan Araç Elektrik arıza Giderme: Aracınız için otomotiv elektrik hizmetleri sağlar. Arıza tespiti, far ayarı ve ampul değişimi, buji ve sigorta değişimi gibi birçok hizmeti vermektedir. 

Nissan Oto Aksesuar: Oto aksesuar kataloğumuzdaki geniş ürün yelpazesinden aracınız için tüm aksesuarlara hızlı teslimatlarla sahip olabilirsiniz. 

Nissan tekerlek dengeleyici: Tekerlek dengeleyici çalışmıyor; Yolda seyir halindeyken veya araç yolun sol tarafına park edildiğinde aracın aşırı derecede titremesi kabaca anlaşılabilir. Miram Otopratik'te süratle bu sorununuza çözüm buluyor ve Lastiklerinizin rot balans ayarlarını yapıyoruz. 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın