BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Volkswagen Özel Servisi

Volkswagen Özel Servisi

 Volkswagen Özel Servisi

Volkswagen Özel Servisi olarak Volkswagen marka aracınızı kışa hazırlamak için sizleri Miram Otopratik'e bekliyoruz. Tüm kış bakımlarının yanı sıra kaporta boya, mekanik, elektrik ve tüm rutin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Volkswagen Özel Servisi ile Volkswagen marka araçlarınızın kalitesinin devamlılığı ve müşterilerimizin sürüş güvenliği için hizmet vermekteyiz. Aracınızın sorunlu mesajlarının en kısa sürede çözülebilmesi için tüm hızımızla çalışıyoruz. 

Volkswagen Özel Servisi'de tüm çalışanlarımız kendi alanlarında en az 20 yıllık deneyime sahiptir. Profesyonel teknik kadro, orijinal yedek parça desteği, 20 yılı aşkın tecrübe ve uygun fiyat politikası ile aracınızı servisimize bekliyoruz.

Teknik açıdan şemsiye boyama her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Atölyeler için karmaşık ve daha zor. Bunun nedeni, modern motor yönetim sisteminin yakıt enjeksiyonunu elektronik olarak kontrol etmesi ve böylece ekonomik yakıt tüketimi ile en iyi motor performansını deneyimlemek için Volkswagen özel servise sizi bekliyoruz. 

Volkswagen Özel Servisi aracınızın her zaman iyi durumda olmasını sağlamak için, Miram Otopratik sistem uzmanları, zengin bilgilerini kullanarak aracınızı en yeni teşhis cihazlarıyla kontrol eder. 

Volkswagen Özel servis hizmetlerimiz:
Volkswagen Periyodik motor kontrolü 
Orijinal Volkswagen Periyodik Bakımı 
Volkswagen  Elektrik arızalarının tespiti ve onarımı 
Volkswagen Klima tamiri ve bakımı
 Volkswagen Kaza onarımı 
 Volkswagen Genel bakım ve onarım 
 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın