BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Araç Yağ Değişimi

Araç Yağ Değişimi

 Araç Yağ Değişimi

Aracın hareketini sağlayan motor, hidrolik, şanzıman freni vb. gibi son derece önemli mekanik parçalardır. Onları koruyan yağdır. Araç imalatı sırasında motorda kullanılan yağ seviyesi yakıtın cinsine göre belirlenir. Araba yağını değiştirirken bu akılda tutulmalıdır. Miram Otopratik'te araç yağ değişimi servisi otomotiv alanında uzman usta ve teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Yağ, sürtünmeyi önleyen ve aracın performansını doğrudan etkileyen bir sıvı olduğu için, kişisel aracınızdaki yağı en az 10.000 km'de bir değiştirmenizi öneririz. 


Bazı araçlar, aracın kullanımına ve yaşına bağlı olarak yağı azaltabilir. Bu çok önemli. Çünkü yağsız motor ömrü kısa olabilir, aynı zamanda daha fazla yakıt tüketebilir ve her an arıza yapabilir. Bu nedenle araç yağ değişimi gerçekleştirmek şarttır.

 

Araç Yağ değişimi işlemi sırasındaki teknik müdahaleler; 
Dizel araçlar için yağ değişimi, 
Benzinli araçlar için yağ değişimi, 
Şanzıman yağı değişimi, 
Yağ değişimi, 
Fren hidroliği değişimi, 
Antifriz değişimi.
 

Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın