BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Lastik

Lastik

 Lastik

Lastik, aracımızın üzerinde hareket ettiği kimyasallara karşı çok dayanıklı, petrol bazlı malzemelerden yapılmış yuvarlak parçalardır.
Lastik seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey, otomobil üreticisinin araç modelimiz için önerdiği lastik boyutudur. Hangi sürüş stili ve tipi bize en uygun ve mevcut sezon için hangi lastiklerin tercih edildiği. 

Miram Otopratik, lastik sektöründe eğitimli teknisyenler ve uzmanlar tarafından Bridgestone, Dayton ve Lassa gibi yüksek kaliteli markalardan aracınız için en iyi model, ebat ve tip önerilerini size sunuyor. 

lastik değişim hizmetimize ek olarak Miram Otopratik aşağıdaki hizmetleri de sunulmaktadır. 

Lastik ve Jantlarının Satışı  
Lastikleri  değiştirme 
Lastik Balans Ayarı 
Rot Ayarı 
Rotasyon ayarları
Lastik Onarımı 
Lastik Hava Kontrolü 
Nitrojen dolumu 
Supap Değişimi 
Lastiklerin saklaması, (Lastik Oteli) 
Jant Sökme ve Takma işlemleri 
 

Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın