BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Oto Elektrik Arıza

Oto Elektrik Arıza

 Oto Elektrik Arıza

Otomobildeki elektrik sorunları araçların hareket etmesini ve sürmesini engelleyebilir. Bu nedenle arabalarımızın elektrik aksamları çok önemlidir. Arabadaki akşam çalışması esas olarak elektrik sisteminden kaynaklanıyor. Oto Elektrik Arıza çözümü için Miram Otopratik olarak gerekli tüm ekipman ve profesyonel teknik ekibimizle sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız. 

Oto Elektrik Arıza Marş Sisteminin kontrolü
Aracınızın motorunu ilk defa çalıştırmak için tasarlanan sisteme marş sistemi denir. Çalıştırma sistemi tipik olarak akü, kontak anahtarı, marş motoru, marş anahtarı veya marş solenoidi, direksiyon simidi ve direksiyon simidinden oluşur. marş; Elektrik enerjisini dairesel harekete çeviren doğru akım elektrik motorudur. Marş motoru tarafından üretilen dairesel hareket, bir marş dişlisi kullanılarak volana iletilir. Aracı ilk çalıştırırken ihtiyaç duyulan marş motoru düzenli bakım gerektirmez. En önemli ve en sık yapılması gereken bakım akünün şarjlı tutulması ve akü ve marş motoru bağlantılarının temiz ve sıkı olduğuna dikkat edilmesidir.

Servis göstergesi sıfırlama, buji kablosu değişimi, elektrik arızalarının otomatik tespiti, araç dönüş sinyal kontrolü, far ayarı ve ampul değişimi, buji değişimi, sigorta değişimi gibi oto elektrik arzaları için Miram Otopratik'ten randevu alabilirsiniz. 
 

Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın