BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Diyarbakır Bölgesindeki Hizmetlerimiz

Diyarbakır Check-Up

Diyarbakır Check-Up

Sizin ve diğer sürücülerin ve yayaların güvenliği için aracınız düzenli olarak Check-Up'tan geçmesi gerekir.  Miram Otopratik'te aracınızın Diyarbakır Check-Up işlemi sırasında teknisyenlerimiz, aracın 52 farklı fonksiyon testinden hatasız geçtiğini kontrol ederler.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Araç Bakımı

Diyarbakır Araç Bakımı

Diyarbakır Araç Bakımı aracınızın motorunun her zaman yüksek performansta olması, sürüş ve yol tutuşunun güvenli olması, yakıt tasarrufu sağlaması ve en önemlisi sizi yolda bırakmaması için aracınızın bakımını zamanında yaptırmalı

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Araç Yağ Değişimi

Diyarbakır Araç Yağ Değişimi

Bazı araçlar, aracın kullanımına ve yaşına bağlı olarak yağı azaltabilir. Bu çok önemli. Çünkü yağsız motor ömrü kısa olabilir, aynı zamanda daha fazla yakıt tüketebilir ve her an arıza yapabilir. Bu nedenle Diyarbakır araç yağ değişimi gerçekleştirmek şarttır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Lastik

Diyarbakır Lastik

Diyarbakır Lastik seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey, otomobil üreticisinin araç modelimiz için önerdiği lastik boyutudur. Hangi sürüş stili ve tipi bize en uygun ve mevcut sezon için hangi lastiklerin tercih edildiği. 

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Jant

Diyarbakır Jant

Diyarbakır Jant arabalarımızda yolla temas eden lastikler  ile  otomobilimiz arasında köprü görevi gören çelik veya sert alüminyum alaşımından yapılmış parçalardır. Diyarbakır Jant, aracın ağırlığını yüklenen ve onları ayakta tutan parçasıdır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Oto Elektrik Arıza

Diyarbakır Oto Elektrik Arıza

Servis göstergesi sıfırlama, buji kablosu değişimi, elektrik arızalarının otomatik tespiti, araç dönüş sinyal kontrolü, far ayarı ve ampul değişimi, buji değişimi, sigorta değişimi gibi Diyarbakır oto elektrik arzaları için Miram Otopratik'ten randevu alabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Oto Klima

Diyarbakır Oto Klima

Diyarbakır Oto klima evlerimizde kullandığımız klimalarla aynı sistemle çalışmaktadır. Klimalar araçlarımızın içini soğuturken, yolcu kabinindeki memeleri de indirir. Klima, camlarda buğulanmayı otomatik olarak engeller.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Akü Satışı

Diyarbakır Akü Satışı

Diyarbakır Akü satışı yanı sıra arıza tespiti, akü izleme ve şarj hizmetleri de vermekteyiz. Her marka ve model araçtan araca farklılık gösterse de; Otopratik markası altında satılan akülerimiz çok çeşitli voltaj ve amperlerde mevcuttur. 

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Oto Servis

Diyarbakır Oto Servis

Diyarbakır Oto Servis için sizlere hizmet vermektedir. Diyarbakır Oto servis veya tamirci arıyorsanız randevusuz aracınıza müdahale etmeyin ve işini profesyonellik, güvenilirlik ve kalite ile yapan Miram Otopratik'ten fiyat teklifi alın.

Detaylı Bilgi

Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın