BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Müşteri Yorumları

Uygun Fiyata Profesyonel, Güvenilir Hizmet mi arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

1 hafta önce 4 adet lassa lastik aldim sorunsuz bir şekilde takıldı ve düzenli çalışkan bir sistem evcut. Tesekkur ederim Miram Otopratik. Çalışmanız güven verici...

Kısaca anlatmak gerekirse kalitenin adı Miram Otopratik mükemmel işçilik güven kalite müşteri memnuniyeti on numara ben çok memnun kaldım herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum teşekkürler.

Müşterileri ile ilgili anında çözüm üreten güler yüzlü işyeridir. Tereddüt etmeyiniz. Sürekli gideriz geliriz Yaptıkları işin hakkını verirler her zaman Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin inşallah.

Saygın güler yüzlü, uygun fiyatlı hizmet. Elit bir özel araç servisi. Ferahlığı da var konforu da. Gönül rahatlığıyla gidilip, hizmet alınacak işyeri başarılar. İnşAllah bu çizgiden sapmazlar ben çok memnun kaldım aldığım hizmetlerden.

Yetkili servis kalitesinde hizmeti neredeyse sanayi fiyatlarıyla alıyorsunuz. Her marka aracin tamirat ve bakımını yapıyorlar. Lastik ve akü konusunda uzmanlar. Sabancı markasi altında olması ayrıca güven veriyor.

Sürekli Miram Otopratik ile çalışmaktayım. Gerek personelin güler yüzlü tutumu gerek yapılan işin zamanında sonuçlanması sebebiyle çevreme rahatlıkla güven ortamında tavsiye edebileceğim bir servis. Şiddetle tavsiye edilir.

Miram Otopratik Diyarbakır’da gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir servis. Çalışanlar ellerinden gelen her türlü yardımı yapacak kişilerdir. Otomobilinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz ve her zaman yaptıkları işin arkasında dururlar( ki bence en önemli konulardan birisi bu) Fiyatları ise oldukça makul, sizi üzmezler.

Dürüstlük ve profesyonelliğin on planda olduğu bir servis. Bakımlarımizi yaptılar. Çok memnun kaldık. şiddetle tavsiye ediyorum.

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet. Her maddi sınıfa uygun kaliteli ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karsilayabileceginiz bir servis. ***

Güler yüzlü çalışanlarıyla lastik değişimi konusunda gerçekten bir standarta ulaşmış işini profesyonelce yapan bir servis takdir ettim gerçekten.

Opel yetkili servisinden daha ilgili,alakalılar.Her şey için çok teşekkür ederim.Bir sonraki periyodik bakımda görüşmek üzere.

Başka servislerden aldığım hizmet ve farklı çözüm yorumları sebebiyle arabamda yaşadığım problemler geçmedi. Miram Otopratik'teki servis uzmanlarının yardımı ve detaylı incelemeleri sayesinde tek seferde tüm problemler çözüldü... Teşekkürler tekrardan.

Balatalar değişti, çok güzel ve detaylı analiz yapıp sorunu çozduler. Çok yardımcı oldular. Kesinlikle makul fiyata herseyi yaptılar.

Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın