BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Lastikçiler

Lastikçiler

 Lastikçiler

Lastikçiler; Bir çok marka lastik ve jantları en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Lastik değişim ve onarım servisi. Oto Lastikleri, Oto Lastikleri,  Lastik Fiyatları Otomotiv sektörüne binlerce marka ürün ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. 

Lastikçiler Lastik kampanyasını incelediniz mi? Lastik markalarına göz atabilir, araştırdığınız oto lastik modellerini indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. 


Lastik, Lastik Servisi, Lastik Servis Makinası, Lastik Servis Makinası, Lastik İmalat Servisi, Lastik İmalatı, Lastik Yedek Parça, Lastik Kırma Makinası, Lastik Balans, Lastik Değiştirme, Tekerlek balans Modern binek otomobil lastikleri yüksek teknolojik bir yapıya sahiptir. 

Lastikçiler’de bulanan dünya markası lastiklerin asimetrik sırt deseni sayesinde mükemmel yol tutuşu ve yumuşak bir sürüş sunar. 

Günümüzde kullandığımız kauçuk oto lastikler bir asrı aşkın süredir üretimde. Günümüzün çelik kuşaklı radyal lastiklerinin geliştirilmesinde, lastiğin tasarımını ve işlevselliğini geliştirmede önemli bir rol oynamıştır. 


Latikçiler ‘de Lastiğin bileşenleri iki temel gruba ayrılabilir: kayışın yapısı ve lastiğin gövdesi. Bu elemanlar birkaç katmandan oluşur. Ayrıntılı sorularınız için bize iletişim bölümündeki telefon ve adres bilgimizden ulaşabilirsiniz.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın