BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Triger Kayısı

Triger Kayısı

 Triger Kayısı

Triger kayısı nedir, kaç kilometre değiştirebilirsin, ömrü ne kadar, kırılırsa ne yapmalı? Triger kayısları hakkında bilmeniz gereken her şey. Triger kayısı, içten yanmalı bir motorun zamanlamasını kontrol eden kauçuk bir kayıştır. Bileziğin görünürde hiçbir özelliği yok: sadece dişli bir kauçuk bilezik. Bununla birlikte, krank milini (pistonları kontrol eden) ve eksantrik milini (supapları kontrol eden) senkronize dönüşte tutarak önemli bir işlevi yerine getirir. 

Triger Kayısı Değiştirme Fiyatları 
Sürücüler internet Arama Motorlarında en çok kayış değiştirme fiyatı clio kayış değiştirme fiyatı 2022’de triger kayıs değiştirme fiyatı clio fiyat yedek kayış triger kayışı değiştirme maliyeti ne kadar dacia sandero şeklinde arama yapmaktadır.

Triger Kayısı motorunuzdaki eksantrik millerini kontrol eden, doğru çalışması için valfleri doğru zamanda açıp kapatan kayıştır. Dişli bir triger kayışı, eksantrik milini krank miliyle birlikte döndürür ve bazı arabalar ve kamyonlar daha dayanıklı bir zamanlama zinciri kullanır. Ancak kauçuk bileşiklerden yapılan triger kayışları daha sessiz ve daha verimlidir. Ayrıca çalışmak için yağa ihtiyaç duymazlar.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın