BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

İnci Akü

İnci Akü

 İnci Akü

İnci Akü, yaygın bayi ve servis ağı ile milyonlarca araca uzun ömürlü akü tedarik etmektedir. 

İnci Akü alanında teknolojik bir öncü olan İnci Akü, Start-Stop ve endüstriyel sektörlerde enerji depolama için yenilikçi ve sürdürülebilir piller sunuyor. nci Akü modellerini fiyat ve özelliklerini karşılaştır. 

Kampanyalı İnci Akü  Miram Otopratik İnci Akü modelleri, özellikleri ve markaları nci Akü için en iyi fiyatlar! 

52 ile 180 A arasında değişen İnci aküler, yüksek enerji verimliliği sunarak güvenilir ve konforlu yolculuklar sağlamaya yardımcı oluyor. 

Dünya Enerji Uzmanı İnci Akü İnci Akü: 90 yurt dışı distribütörü ile faaliyet gösteren İnci Akü, Türkiye'de 250 ana bayi, 3.500 perakende mağazası ve 212 yetkili teknik servisi ile alternatif pazara hizmet vermektedir. 

• İnci Akü'nün çalışanlara ve çevreye verdiği önemin bir göstergesi olacak yeşil fabrika projesi, BREEAM Europe 2009 kriterlerine göre tasarlandı ve inşa edildi. 

İnci Akü Start-Stop AGM, ısıtma, elektronik eğlence, sürücü destek sistemleri, aydınlatma, iç ve dış donanım iyileştirmelerinin gerektirdiği yüksek enerji ihtiyacını optimum düzeyde karşılıyor. 

E Segment ve diğer segmentteki StartStop otomobiller için Standart akülere göre 3,5 kat daha uzun kullanım ömrüne, %30'un üzerinde artırılmış kapasiteye ve hızlı şarjı kabul etme özelliğine sahip İnci Akü StartStop AGM akülerimiz, 'özel ayırıcı bazlı asit emdirilme sayesinde maksimum su geçirmezlik sunar.


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın