BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Seat Özel Servisi

Seat Özel Servisi

 Seat Özel Servisi

Seat Özel Servisi seatlarınıza bakım onarım hizmeti vermekteyiz. Bir sorun varsa ve ihtiyacınız olduğunda, Seat’ınız için her sorunu çözeriz. Seat Özel servisi olarak, SEAT'ınızla ilgili bir sorun olduğunda, servis seçeneklerimiz ve modellerimizden hızlı bir şekilde sunduğumuz çözümler ile ihtiyacınız olan yerde ve zamanda yanınızdayız. Uzman koltuk hizmeti olarak siz rahat bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, profesyonel ekibimiz aracınızı çok uygun fiyata tamir edecek. 

Seat Özel Servisi Seat'nızın ilk günkü kadar güvenli olduğunu hissetmeye hakkınız var. Aracınız için bir hizmetten beklediğiniz her şey burada! Kayseri Servis Öncelikli Koltuk Özel koltuk servisinde mekanik, kaporta, boya gibi a'dan z'ye tüm hizmet sistemleri bulunmaktadır. 

Seat Özel Servisi Seatınız için güvenlidir. Servisimizdeki Seat özel servis teknisyenleri eğitilmiştir. Aracınızın orijinal parçalar kullanılarak kalifiye teknisyenler tarafından onarıldığından emin olabilirsiniz. Dürüst, şeffaf, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımımızla Koltuğunuza en iyi şekilde özen gösteriyoruz! Seat arabanızın sizin için değerli olduğunu biliyoruz. Servisimizde her araca üretici kalitesine ve hassasiyetinize özen gösteriyoruz. 

Seat Özel Servisi Hizmeti'nden beklediğiniz her şey Öncelikli olarak bizimde misyonumuzdur. "Optimum Performans" Firmamız, üretici şartnamelerine bağlı kalarak, işletmeniz için optimum performansı sağlamak için sunduğu tüm onarım ve bakım işlemlerinde garantili işçilik Seat Özel Servisi ile hizmetinizde!


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın