BİZE SORUN
  • info@miramotopratik.com
  • +90552 885 44 10
  • +90412 504 08 08

Opel Özel Servis

Opel Özel Servis

 Opel Özel Servis

Opel Özel Servis ile Opel marka aracınızın tüm bakım, onarım, bakım ve diğer ihtiyaçlarınız uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurmak ve güven inşa etmek için Özel Opel Servis her zaman aracınız için gerekli hizmetleri sağlar, daha fazlasını değil. 

Sadece sorunu gidermekle kalmıyoruz, ileride aynı sorunu yaşamamanız için gerekli tüm önlemleri almaya çalışıyoruz. Opel Özel Hizmetler kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti ve talepleri ilkesi üzerine kurulmuştur. 

Opel Özel Servis markaya özel tecrübeyle Opel Grup araçlarınızın rutin yağ, teknik veya yazılım bakım sorunlarını çözerek hizmet vermekteyiz. Firmamız Opel uzman servisi olarak hizmet vermektedir. Opel'e özel hizmet olarak Opel marka araçlara hizmet veriyoruz. 

Hizmetimiz profesyonel otomotiv servisi, kusursuz servis bilgisi ve adil bir fiyat politikası ile başlar. Özel Opel Servisi, yetkili servislerde uzun yıllardır teknik servis personeli sağlamakta olan uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır. En modern teşhis cihazlarıyla hizmet veriyoruz. 

Dürüstlük ilkemiz ve kusursuz hizmet anlayışımızla Opel marka araçlara sahip çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Opel marka araçlarınız için üstün hizmet, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça sağlamaktan mutluluk duyacağız. 


Ana uzmanlığımız Opel Özel servis Hizmetlerimiz
• Opel Rutin araç bakım 
• Orijinal test cihazı ile Opel motorun kontrol edilmesi
• Opel Elektrik arızalarının tespiti ve onarımı 
• Opel Araç Klima tamiri ve bakımı 
• Opel Genel bakım ve onarımı 


Miram Otopratik; Otomotiv sektöründe Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markaları ile 1997 yılından bu yana bölgede faaliyet gösteren Miram Şirketler Topluluğunun bir parçası olarak faaliyetlerine 2021 yılının ilk çeyreğinde başlamıştır. Her türlü marka araç bakım hizmetiyle Diyarbakır'da faaliyet gösteren Miram Otopratik, Servis'te izlediği kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye ve sektöre liderlik yapma vizyonuyla hareket etmektedir.

> > > >
Bizi Arayın